Bilginden Net ve Sert Açıklama

DEVLETİ DOLANDIRANLAR HESAP VERMELİDİR!.

DEVLETİ DOLANDIRANLAR HESAP VERMELİDİR!.

Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin her hafta Çarşamba günü ve Cumartesi günlerinde kendi Facebook sayfası ve www.yesilniksar.com İnternet sitesinden yaptığı canlı yayın devam ediyor.

22 Haziran 2024 Cumartesi günü saat 16.30 da gerçekleştirdiği canlı yayında çok sert sözler sarf ederken Niksar’da bazı karanlık alanların aydınlığa çıkmasına yardımcı olmaya çalıştı.

Cumartesi günü gerçekleşen canlı yayın programı kendi Facebook sayfasından ve www.yesilniksar.com  haber sitesinde devam etmektedir.

Bilgin; Niksar’da son 2 gün içinde meydana gelen silahlı olayların ve bir tanesinde ölümle sonuçlanan olay hakkında kısa bilgiler verirken, eski Hükümet Konağı satışı ve ile ilgili olarak bilinmesi gereken ancak bilinmeyen konuları ortaya koydu.

Bilgin ayrıca bir iş sahibi olduğu bilinen ancak resmiyette iş sahibi gözükmeyen bir kişi hakkında da kendisine ulaşan bilgiler ışığında ney açıklamalarda bulundu.

Bilgin’in canlı yayını çok sayıda kişi tarafından ilgi ile izlenirken, yayın sonrasında yayın çok sayıda insan tarafından izlenmeye devam ediyor.