image-slider
image-slider
image-slider

İşletmeciliğini Furkan Bilgin’in yaptığı Bıcı Bıcı Oto Yıkama’da; köpüklü iç-dış yıkama, motor yıkama, detaylı iç-dış temizlik, jant temizliği, zift temizleme ve boya koruma hizmeti veriliyor.

Niksar ve çevresi yeni bir oto yıkamacıya kavuştu. Niksar Kılıçarslan Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi Ziraat Bankası Karşısına açılan Bıcı Bıcı Oto Yıkama işletmesi sahibi Furkan Bilgin Amacımız; en iyi bildiğimiz konuda en iyi hizmeti müşteri memnuniyeti ile kaliteli ve güvenilir biçimde vermek, sizin aracınızın dış dünyaya en iyi şekilde yansıtmaktır. Oto yıkamada araçların tüm bakımı yapılacağını kaydederek Tecrübeli uzman kadrosu ile hizmet veren işletmemiz, sektörde uygun fiyatları, kaliteli, üstün teknoloji, oto kuaför, detaylı temizlik ve fırçasız köpüklü oto yıkama hizmeti vermeyi ilke edinmiştir”.Dedi.

Yıkama sektöründe profesyonelliğin yaygınlaşmasına destek vermek ve müşterilerimizin memnuniyetini artırmak için çalıştıklarını vurguladı. iç-dış araç temizliğini oldukça ekonomik yaptıklarını belirten Furkan Bilgin, “Halkımız İç-dış yıkamada taban ve koltuk temizliği ve detaylı iç temizlik ile araçlarında mükemmel temizliğe en kısa zamanda, zahmetsizce ve ekonomik olarak ulaşacaklar” dedi.

İrtibat Tel :0541 808 08 48