AK Parti Tokat Milletvekili, Anayasa Komisyonu Başkanı  Av. Yusuf Beyazıt  Niksar Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

AK Parti Tokat Milletvekili, Anayasa Komisyonu Başkanı  Av. Yusuf Beyazıt  Niksar Esnaf ve Sanatkarlar Odası ziyaretlerinde AK Parti Tokat İl Başkanı  Dt. Cüneyt Aldemir, Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, AK Parti İlçe Başkanı Semih Tepebaşı ve yönetim kurulu üyeleri ile gerçekleştirdi.

AK Parti Tokat Milletvekili, Anayasa Komisyonu Başkanı  Av. Yusuf Beyazıt  Niksar Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaretinde Oda başkanı Ekrem Özşen ve arkadaşları AK Parti Tokat Milletvekili, Anayasa Komisyonu Başkanı  Av. Yusuf Beyazıt  adaşları karşıladı.

AK Parti Tokat Milletvekili, Anayasa Komisyonu Başkanı  Av. Yusuf Beyazıt   ve arkadaşlarını karşılayan Oda başkanı Özşen misafirlere “hoş geldiniz” diyerek karşıladı.

Beyazıt; “sevgili başkan sizlerde yoğundunuz bizlerde yoğunuz dolayısıyla biraz gecikmelide olsa yönetim kuruluna seçilmenizden dolayı kutluyorum, sizler gerçek Esnaf olarak yetişmiş bir insan olarak bu önemli Odaya seçilmenizden dolayı tekrardan tebrik ederim, başarılar dilerim” dedi.

Niksar Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaretinde Oda başkanı Ekrem Özşen Beyazıt’a; “sayın vekilim ziyaretinizden dolayı teşekkür ederiz, bizler seçim öncesi yoğun bir çalışma temposu içinde idik, seçimler yapıldıktan sonrada yine Esnaf ev sanatkar arkadaşlarımızı zaman zaman ziyaretlerde bulunmaya devam ediyoruz, Esnaf arkadaşlarımızın dertleri belli, bizler bir STK olarak esnaf arkadaşlarımızın dertlerini dinleyip sizlere iletmeye gayret ediyoruz, çeşitli kurumları da ziyaret ediyoruz ve taleplerimizi iletiyoruz, ilginize teşekkür ederim” dedi.

AK Parti Tokat Milletvekili, Anayasa Komisyonu Başkanı  Av. Yusuf Beyazıt; sevgili başkanım bizler Hükümet olarak Esnaf kardeşlerimizin her zaman yanındayız, hükümetimiz esnaf kardeşlerimiz için sürekli destek yardımlarını çıkartırken sizlerin düşünceleri bizler için kıymetlidir, Hükümetimiz esnaf kardeşlerimiz rahat ticaret yapsın işlerini büyütsün diye çeşitli kredi imkanları verirken ne yazık ki verilen bu kredileri alan bazı esnaflar ve iş insanları maalesef aldıkları ucuz kredileri Dövize yatırmaları sonucu Dövizin birden yükselmesine neden oldu, bu tür sıkıntıların olmaması için Odalarımıza görev düşüyor, yapılan hataların olmaması için sizlerin destekleri ve önerileri bizler için kıymetlidir, bundan sonra daha sık bir araya gelelim Niksar’ın kalkınması ileri hamleler yapması için gereken ne ise onu birlikte yapalım, biraz önce Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettik orada arkadaşlara şunları dile getirdim, Niksar’daki STK lar birlikte çalışmalı, Niksar’ın dertlerini problemlerini ortaya koymalı, çözümleri birlikte üretmelidir, dolayısıyla sizlere önemli görevler düşüyor, Niksar’da yapılmayan ama var olan bir iş yapılmalıdır, burada istişare noksanlığının olduğunu düşünüyorum, istişare ile yapılması gereken düşünceler ortaya çıkmalı ve çözümleri birlikte üretmeliyiz sizlerden bunu bekliyoruz” dedi.

Niksar Esnaf ve Sanatkarlar Odası  Başkanı Ekrem Özşen’de; “sayın vekilim bizler her zaman esnafımızın ve Niksar’ın meselelerini ele alıp çözmek için hazırız, bundan sonra STK başkanları ile bir araya gelip istişareler yaparak gerekli konuları sizlerle paylaşalım, Niksar’ın kalkınmasına katkı sağlayalım” dedi.

AK Parti Tokat Milletvekili, Anayasa Komisyonu Başkanı  Av. Yusuf Beyazıt; sevgili başkanım anlaştık, bundan sonra Niksar  ileri hamleler için çalışma yapmalı, gerektiğinde bizlerde  yapılan istişare toplantısına katılarak destek veririz, bu makamlar kalıcı değil geçicidir, bizler bu makamlarda kaldığımız sürede hizmete her zaman varız, makamların imkanlarını halkımızın emrine sunmaktan memnunluk duyarız, yeter ki halkımız yapılan hizmetlerden mutlu olsun, tekrardan göreviniz hayırlı olsun başarılar dilerim, burada olamayan arkadaşlarınıza selamlarımı iletiniz, ilginize teşekkür ederim” dedi.

AK Parti Tokat Milletvekili, Anayasa Komisyonu Başkanı  Av. Yusuf Beyazıt ve beraberindeki arkadaşları bir süre daha sohbet yaptıktan sonra Turhal ilçesine hareket ettiler.