İNŞALLAH YANLIŞ BİRŞEY SÖYLEMİŞ OLMAYIZ!

AK PARTİ ÖNCESİNDE ANALAR, BABALAR, EVLATLAR HASTANE PARASI ÖDENMEDİĞİ İÇİN REHİN TUTULURDU.

BUGÜN CUMHUR İTTİFAKI HÜKÜMETİ DÖNEMİNDE  ANANA, BABANA, ÇOCUKLARINA BAKMAN İÇİN DEVLET SANA PARA ÖDÜYOR! UNUTMA!!!

ANASI, BABASI HASTANEDE REHİN KALANLAR PARASI OLMADIĞI İÇİN HASTANELERDE SENET İMZALADIKLARINI UNUTTU MU?

Cumhurbaşkanının dediği gibi; “Nereden Nereye” geldik Türkiye.

2002 öncesinde Gölcükte deprem olmuştu günlerce deprem bölgelerine ulaşmak mümkün olmamıştı, zamanın Başbakanı Bülent Ecevit’e gazeteciler sordu, “deprem bölgesindeki durum nedir?” diye, Ecevit; “henüz deprem bölgesine intikal edilemedi, çalışmalar devam ediyor” demişti!!!

Bugün her olay bölgesine çok kısa zamanda devletin bütün imkanları seferber ediliyor, Deprem, Sel veya başka afet bölgelerine en az iki bakan anında olay bölgesine intikal ediyor!!!

Muhalefet partileri; “halen Cumhur İttifakı partileri neden 1 ci sırada, oyları neden halen yüksek?” DİYEREK HAYIFLANIYORLAR.

AK Parti iktidar olmadan önce, Hükümet memuruna maaşları DEPREM bölgeleri için toplanan paralardan ödediğini unutmadık.

Bugünkü bazı gençler; VARLIKLA DOĞDUKLARI için YOKLUĞUN NE OLDUĞUNU BİLMEZLERSEDE, BÜYÜKLERİNE 2002 ÖNCESİNİ SORMALARINI İSTERİZ!!!

2002 ÖNCESİNDE Bankalar batmaya başlamıştı!

Bankaların 40 milyar Doları havaya uçmuştu!

Devlet halkına destek vermek için İMF den borç almış, İMF verdiği kredili borç karşılığında; “verdiğim krediyi, şu gazetelere, şu Holdinklere vereceksin” diyerek talimatla kredi vermiş, Hükümet bitirilmiş idi!!!

2002 öncesinde Almanya’dan ülkemize izne gelen insanlarımız hasta olduklarında Almanya’dan Uçak gelir, Yurt dışından izne gelen işçilerimizi Almanya’ya tedavi için götürürdü.

Bugün Cumhur İttifakı partilerin yaptığı hizmetle, dağın başında hastalanan insanlarımızı hastanelere götürmek üzere, Uçak, Helikopterler nöbet bekliyor!.

Hastalarımızı şehir dışında başka hastanelere götürmek için hasta sahiplerine, Hastane yönetimleri; “Ambulansın Benzini yok, benzin doldurursanız gönderebiliriz” derlerdi, bugün Hastane önlerinde ve 112 acil servislerinde 24 saat insanlarımızı sağlığına kavuşturmak için nöbet tutuyor!.

Bugün Sosyal Hizmetler İl ve İlçe müdürlüklerinin yardıma, muhtaç, fakir fukara için Hükümetin ödediği korkunç paralar var!

2002 öncesinde ülkemizde Parlamenter sistem vardı, Parlamenter sistem sürekli KOALİSYONLARLA YÖNETİLİRDİ, her 6 ayda bir Hükümet yıkılır, zor şartlarda STK ların baskıları ile hükümetler kurulur, sonra STK ların baskısı ile Hükümetler yıkılırdı!

Bugün “Cumhurbaşkanlığı Seçim sistemi” var, Cumhurbaşkanını bizler seçiyoruz.

Bugünkü seçim ve yönetim sistemi Türk milletinin yapısına uygun şekilde devam ediyor.

VARLIKLA DOĞANLAR, YOKLUĞUN KIYMETİNİ BİLMEZ düşüncesinden hareket eden gençler, 2002 öncesini araştırma gereği duymazlar ise, bugünkü Muhalefet partileri “Varlıkla” doğdukları için, muhalefet partilerinin tuzağına düşmeleri rahat oluyor!!!

Ülkemiz Koalisyon dönemlerinden kurtulduğu için bugün, Hür ve Bağımız Türk insanı olarak hayatımıza devam ederken, Koalisyon özlemi içinde olan muhalefet partileri geçmişteki ABD NİN ileri karakolu olmak için yoğun gayret içinde olduklarını görüyoruz.

İYİ Parti genel başkanı Meral Akşener, eski Parlamenter sistem özlemi çekenlerden, nedenmi?

Bakalım  Akşener ne diyor?; İYİ Parti iktidarında öncelikle; Türkiye’ye her alanda yük olan bu zihniyeti ve onun ürünü olan bu ucube sistemi, Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem ile değiştireceğiz. Yetkileri, tek bir kişinin iki dudağından alıp; “Yeter söz milletindir!” diyeceğiz.” diyor Akşener!!!

Parlamenter sistem içinde koalisyon hükümeti döneminde Meral Akşener İçişleri Bakanı idi, Hükümetin üstündeki güçlerden bir tanesi STK lar “5 li çete” Basın kuruluşlarından bir kısmı, yabancı ülkelerin Büyük elçileri ve Türk Silahlı Kuvvetleri içine çöreklenmiş NATO’cu kafada ABD güdümündeki subaylar ve Generaller!!!

Koalisyon döneminde İçişleri Bakanı olan Meral Akşener, hükümete baskı yapmayı alışkanlık haline getiren Türk Silahlı Kuvvetleri içindeki DARBECİ generaller her fırsatta Hükümete ayar vermekten kaçınmıyor ve bir gün İçişleri Bakanı Meral Akşener’e bir General; “ORAYA GELİRSEN YAĞLI KAZIĞA OTURTURUM” diyerek çok çirkin sözler sarf etmiş, bu çirkin sözler üzerine Akşener cevap dahi verememişti!.

Düşünün bir kez!

İçişleri Bakanı olan bir bayana bir general “ORAYA GELİRSEM YAĞLI KAZIĞA OTURTURUM” diyerek çok çirkin sözler sarf ediyor, çirkin sözleri sarf eden general’i Başbakan ve Cumhurbaşkanı emekliye  ayıramadı!

İYİ Parti genel başkanı Meral Akşener bugün muhalefet partisi genel başkanı olarak PARLAMENTER sistemi savunuyor!!!

İlginç değilmi?

Parlamenter  sistemde Analar, Babalar hastanede rehin tutulurdu,  tedavi ücreti ödeyemediği için.

Bugün AK Parti hükümeti döneminde hastanelere gidiyorsun hiçbir ödeme yapmadan hastalığın tedavi oluyor elini kolunu sallayarak ve de gerekirse Ambulansla evine gidiyorsun!!!

2002 öncesinde Bankaların 40 milyar Doları havaya uçmuş bunlar unutuldu!.

Unutturulmak istenen bir önemli nokta daha var.

Bugün DEVA partisi genel başkanı Ali Babacan AK parti hükümeti döneminde Ekonomiden sorumlu bakan idi, FETÖ terör örgütüne ait olan BANK ASYA’nın içi boşaltılmış, Bankanın batmaması için BANK ASYAYI, Ziraat Bankasına devretmek isteği son anda Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dikkati sayesinde batırılan BANK ASYA Ziraat Bankasının sırtına kambur olmaktan kurtulmuştu!

Ne garip değilmi?.

FETÖ terör örgütüne ait BANK ASYA Ali Babacan’ın sayesinde devletin bankasına katılacak, devletin milyarlarca parası havaya uçacaktı!!!

Şuna dikkat çekmek isterim.

İYİ Parti genel başkanı Meral Akşener ve DEVA Parti genel başkanı Ali Babacan’ın yukarıda ifade etmeye çalıştığım hususları samimi bir vatan evladı olarak düşünüp değerlendirmek gerekir!!!

Günün Sözü; Allah’ım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle, Hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle.