ALTINDAĞ BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

Ankara Altındağ AK Parti

Ankara Altındağ AK Parti Belediye Meclisi üyesi  Erol Şentürk Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi cani gazetelerini ziyaret etti.

Ankara Altındağ AK Parti Belediye Meclisi üyesi  Erol Şentürk Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi cani gazetelerini ziyaret ederek gazete sahibi Cemalettin Bilgin ile bir süre 31 Mart tarihinde gerçekleşen seçimler hakkında sohbet yaptı.

Bilgin Ankara Altındağ AK Parti Belediye Meclisi üyesi  Erol Şentürk’e; “Erol bey hayırlı olsun yoğun bir seçim dönemi yaşadınız, ilçe belediyelerinin çoğunluğunu kazandınız ama Büyük Şehir kazanılamadı, ayrıca sizi tebrik ediyorum Belediye Meclisi üyesi seçildiniz” dedi, Şentürk; “Cemalettin bey teşekkürler yoğun bir seçim çalışmasından sonra seçilmiş olduk, ilçe belediyelerini evet çoğunluğunu kazandık ama, Büyükşehri kaybettik, Ankara halkı sayın Mehmet Özhaseki başkanı tutmadı, seçim çalışmalarında sahada halkımız bu konuda bizleri çok uyardı, tüm gayretimize rağmen Büyük şehri kazanamadık, aday tespitinde karar büyüklerimizin idi, ama halk nedense adayımızı sevmedi veya benimsemedi, seçmenin iradesine saygılıyız taktir bu şekilde imiş, sizleri de basından takip ettik sizde önemli katkılar sağalıyorsunuz başarılar dilerim” dedi.

31 Mart tarihinde yapılan belediye seçimlerin de Altındağ Belediye Meclisi üyesi olan MHP kontenjanından Belediye Meclisi üyesi seçilen Erol Şentürk’le güzel siyasi sohbetler gerçekleşti, seçimlerde strateji hatasının yapılması önemli bir seçimin kaybedilmesine neden olması, siyasilerin daha dikkatli olmasını gerektirdiği kanaatini oluşturmuştur.

AK Partinin Ankara adayının Mehmet Özhaseki olması seçimlerin seyrini değiştirdiği, eski belediye başkanı Melih Gökçek’in seçimlerde aktif görev almaması da dikkat çeken hususlar arasında görülüyor.

Ankara Altındağ AK Parti Belediye Meclisi üyesi  Erol Şentürk Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Cani gazetelerini ziyaret edip gazete sahibi Cemalettin Bilgin ile bir süre daha sohbet yaptıktan sonra gazeteden ayrıldı