AKOR İNŞAAT BÜROSU AÇILDI

Akor İnşat bürosu  31

Akor İnşat bürosu  31 Mart 2022 Perşembe günü  saat 11.00 da Niksar Bengiler Mahallesi Cumhuriyet Caddesinde açıldı. Akor İnşaat sahibi Murat Yıldırım bu güne özel konuşma yaptı.

Murat Yıldırım ” Sayın kaymakamım, sayın belediye başkanım, sayın emniyet müdürüm. Daire amirlerim, çalışma arkadaşlarım, değerli Niksarlılar hoş geldiniz. 2016 yılından bu güne kadar 400’ü aşkın yaptığımız konut villa ve işyerlerinde kalitemizden ödün vermeden Niksar’ımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Bize çıktığımız bu yolda hizmet aldığımız kurum amirlerine ve personeline gösterdikleri kolaylık ve hoşgörü için teşekkür ederim. Bu özel günümüzde yanımızda olan bizleri onurlandıran bütün dostlarımıza ekibim veAKOR ailesi adına teşekkür ederim.” Dedi.

 

Sonrasında Niksar Belediye başkanı Özdilek Özcan konuşma yaptı ve  açılışın hayırlı olması temennisinde bulundu. Niksar Kaymakamı İlhami Doğan hayırlı olsun dileklerinde bulundu. İlhami Doğan “iki buçuk senedir burada görev yapıyorum bu güzel çalışmaları yapan arkadaşlara teşekkür ederim” dedi. Niksar Kaymakamı İlhami Doğan, Kuzey Anadolu fay hattı olmamız dolayısıyla dikkat çekti.
Daha sonra Akor İnşaat bürosu Nurullah Gökalp eşliğinde dualarla açıldı.

Açılış kurdelesini Niksar Kaymakamı İlhami Doğan, Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan ve Murat Yıldırım birlikte kestiler.