Niksar’ın en köklü ve güçlü Unlu Mamuller işletmesi Tokat’ta AKASYA SİMİT DÜNYASI işletmesini açtı.

Niksar’ın güçlü Ekmek ve Unlu Mamuller işletme sahibi Vatan Şeker ve oğulları Niksar dışında ilk şubesini Tokat’ta açarak önemli bir hizmeti gerçekleştirmiş oldu.

Tokat’ta yaşayan Niksar’lılar özellikle Niksar Ekmeği  talepleri Tokat Niktaş şubelerinde satışı yapılırken, Niksar’ın güçlü Unlu Mamuller işletmesi AKASYA SİMİT DÜNYASI işletmesini açarak Niksar dışında Niksar Simidi özlemi çekenlere daha yakın olmayı başardı.

Bölgede Ekmek lezzetleri ve Niksar Simidi damak zevki ile ünlü olan Unlu Mamuller Tokat halkına hizmete devam edecektir.

AKASYA SİMİT DÜNYASI işletme sahibi Vatan Şeker açmış oldukları işletme ile ilgili şunları dile getirdi; ilk deva Niksar dışında bir işletme açtık, Tokat’lı hemşerilerimiz Niksar’a geldiklerinde; “bizi bu lezzet imkanlarından mahrum bırakıyorsunuz, Tokat’a  bir şube açınız bizlerde Niksar özlemimi ve mükemmel ürünlerden yeme imkanını bulalım” dedikleri için böyle bir işletmeyi Tokat’a açmayı düşündük, ilk günden önemli ve yoğun ilginden son derece memnun olduk, inşallah yeni şubeler açma imkanımız olacaktır” dedi.

AKASYA SİMİT DÜNYASI Tokat’ta Soğukpınar mahallesi Behzat caddesi, Saat Kulesi karşısı Vergi dairesi yanında hizmet vermeye başladı, Telefon 0 541 246 6887 nolu telefona siparişler verilebileceği ifade edildi.