AK PARTİ TOKAT MİLLETVEKİLLERİ AV. YUSUF BEYAZIT, TOKAT BELEDİYE BAŞKANI AV. EYUP EROĞLU, İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI AV. EROL DUYUM VE PARTİ YÖNETİCİLERİ NİKSAR AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİLER.

AK Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt ve arkadaşlarını AK Parti ilçe başkanı Semih Tepebaşı ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

AK Parti ilçe kongresinin yeni yapılması dolayısı ile nezaket ziyaretinde bulunan Beyazıt ve arkadaşları, ilçe başkanı Semih Tepebaşı ve yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

AK Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt ilçe başkanlığı ziyaretinde; Danişmendli’lerin Başkenti, yeşilin kültürle, doğanın tarihle iç içe olduğu, nefis içimli Ayvaz suyunun gözesinde, Niksar’ımızda kongre sonrası göreve başlayan Niksar İlçe Başkanımız Semih Tepebaşı ve yönetimimizi, Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu, İl Genel Meclisi Başkanımız Erol Duyum ve İl Yönetim Kurulu üyelerimiz ile beraber hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Hayırlı hizmetleri Niksar’a kazandırmalarını temenni ediyorum. Allah hayırlı eylesin” dedi.

AK Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt ilçe ziyaretini gerçekleştirdikten sonra Zile ilçesinin Kongresine katılmak üzere Niksar’dan ayrıldı.