AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Aslan, İl Başkanı Ecz. Cüneyt Aldemir, İl Genel Meclisi Başkanı Av. Erol Duyum, ilçe başkanı Semih Tepebaşı Fatih mahallesindeki esnafları ziyaret etti.

AK Parti Tokat Milletvekili Av. Mustafa Aslan ziyaretlerde esnaflara hayırlı işler dileklerini ilettikten sonra; “kıymetli hemşehrim işleriniz nasıl, Allah hayırlı satışlar nasip etsin” düşüncesini paylaştıktan sonra esnaflar; “Allah razı olsun vekilim çok şükür uzun Pandemi kısıtlamasından sonra işlerimiz yeni yeni açılıyor, buna şükürler olsun, aşımızı yaptırdık, kurallara  dikkat ediyoruz, Allah sizlerden razı olsun, ücretsiz aşımızı olduk, sağlık sıkıntısı yaşamıyoruz, inşallah aşı olmayan insanlarımız ve özellikle esnaflarımız kalmaz ve bir daha esnaf olarak işyerlerimiz kapanmaz” diyerek düşüncelerini paylaştılar.

AK Parti Tokat Milletvekili Av. Mustafa Aslan; “inşallah devlet olarak gerekli tedbirleri aldık almaya da devam ediyoruz, Hükümetimiz Esnaf kardeşlerimize önemli katkılar sağladı, sağlamaya devam ediyor, TBM ilk açıldığında yine Esnaf ve Sanatkarlarımıza yönelik önemli destekler verilecektir, bu müjdeyi sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan verdi, inşallah bizlerde yeni destek paketini TBMM de kabul ederek desteklerin hayat bulması sağlayacağız” dedi.

AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Aslan esnaf ziyaretlerinde şu sözleri dikkat çekti; arkadaşlar bizleri eleştiren düşüncelerinizi de paylaşabilirsiniz, olur ya bizlerde hata yapabiliriz veya görmediğimiz, bilmediğimiz bir husus var ise onu bilmek isteriz” diyerek her siyasetçinin eleştiriye cesaret edemediği düşünüldüğünde Aslan’ın böyle bir düşüncesini ortaya atması siyasetçinin kendisine olan güveni göstermiş oldu, önemli düşünceyi paylaşan Aslan’a cevaben esnaflar, Allah razı olsun vekilim sizler gerekli destekleri zaten veriyorsunuz, esnaflar olarak bir daha kapanmak istemiyoruz, cenabı Allah’a şükürler olsun rızkımızı temin ediyoruz, Allah Devletimize zeval vermesin” diyerek cevap verdiler.

AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Aslan çok sayıda işyerini ziyaret ederek dertleşti, daha sonra Tokat’a hareket etti.