Adapazarı,Ankara,Samsun ve Tokat;SÜPER SALLANTILI UYARI

Yol Durumu ve Kapalı

Yol Durumu ve Kapalı Yollar Bülteni

10.07.2024

1             O-4 Anadolu Otoyolunun Şekerpınar Kavşağı-Orhanlı Kavşağı arasında Güney yolda 26-29 km.leri arasında Her gün 22:00-06:00 saatleri arasında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle, Güney yol ( Ankara istikameti) kesimler halinde trafiğe kapatılarak trafik diğer şeritlerden gidiş-geliş olarak sağlanmaktadır.

2             Kızılcahamam-Kahramankazan- Ankara yolunun 51-52.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle Ankara-Kahramankazan istikametinde ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.

3             Aydın-Denizli Otoyolunun (Kuyucak Kavşağı-Buharkent Kavşağı arası) 16-20.km.leri arasında bakım onarım çalışmaları nedeniyle Aydın-Denizli istikameti sağ ve orta şeritler trafiğe kapatılarak ulaşım Aydın-Denizli istikametinde sol şeritten sağlanmaktadır.

4             Akseki-Alacabel yolunun 22-24.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

5             Tarsus-Adana- Gaziantep (TAG) Otoyolunun Bahçe Kavşağı-Nurdağı Kavşağı Kesimi 5-6.km.leri arasında deprem hasarlarının onarım çalışmaları nedeniyle  Gaziantep istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Adana istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.

6             Erzurum-Pasinler yolunun 33-34 km. lerinde devam eden Köprü yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

7             Hopa-Borçka-Artvin yolunun 1-16.km.leri arasında muhtelif kesimlerde yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

8             Samsun-Ankara yolunun 57-64.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

9             Adapazarı-Bilecik yolunun 13-16.km.leri arası Elektromekanik sistemleri çalışması nedeniyle yol trafiğe kapatılarak ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.

10           Kars-Digor-Iğdır yolunun 0-1 km leri arasında yol bakım onarım çalışmaları nedeniyle trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.