ADANA’DAN NİKSAR ZİYARETİ

Adana’da serbest Avukatlık yapan,

Adana’da serbest Avukatlık yapan, Avukat Şükran Kopak Niksar ziyaretinde Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini de ziyaret etti.

Makine Yüksek Mühendisi Dr. Serhat Bilgin’in arkadaşı Avukat Şükran Kopak Karadeniz bölgesi ziyareti kapsamında 1 Otobüs arkadaşı ile Niksar ziyareti gerçekleştirmiş, Niksar’ın tarihi yerlerini arkadaşları ile ziyaret ettikten sonra Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin’i ziyaret ederek bir süre sohbet yaptılar.

Makine Yüksek Mühendisi Dr. Serhat Bilgin’in daha önce planlanan iş çalışması nedeniyle Trabzon ilinde olması  gerçekleşen ziyarette bulunamamasını sağlamışsa da, Avukat Şükran Kopak’ın ziyaretinde Cemalettin Bilgin misafirleri karşılamış ve bir süre gazetede sohbet yapma imkanı bulduktan sonra Adana’dan gelen misafirlerle kısa sürede sohbet yapma imkanı bulmuştur.

Bilgin; Adana’dan gelen misafirlerin tur ziyaretleri kapsamında Niksar ziyareti gerçekleştirmeleri dolayısıyla planlanan ziyaretin dışına çıkılmamasından dolayı misafirlere; bu kısa ziyaretten dolayı teşekkür ediyoruz ancak Niksar’ın çok sayıda ziyaret edilecek önemli yerleri vardır inşallah bundan sonra uzun süreli Niksar ziyaretine sizleri bekliyoruz” diyerek Niksar’a misafirleri tekrardan davet etmiştir.