Yeşil Niksar gazetesinin yayın hayatına girmesi 56. Yılını doldurdu.

Yeşil Niksar 56.Yayın yılına girerken, günlük yayın hayatına giren Yörenin Sesi Canik gazetesi 18. yayın yılında okuyucuları ile buluşmaya devam ediyor.

56 yıllık yayın hayatına devam eden Yeşil Niksar gazetesinin okuyucuları arasında olan Niksar esnaflarından 50 yıldır terzilik yapan Mustafa GÜMÜŞ gazete okuyuculuğunu 50 yıldan beri sürdürmeye devam ediyor. Mustafa Gümüş gazeteyi alıp, okumak için her gün gazete binasına gelerek gazetesini alıyor.

50 yıllık gazete okuyucusu Mustafa GÜMÜŞ Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini ziyaret ederek günlük yayınlanan Yörenin Sesi Canik gazetesini alarak gazete sahibi Cemalettin Bilgin ile bir süre sohbet etti. Mustafa Gümüş; “Cemalettin Bey, rahmetli Hacı abinin gününden bu yana hem ben okuyorum hem de çevredeki komşularıma gazetenizi veriyorum. Gazetenizi okuyarak Niksar’dan bilgi sahibi oluyoruz, Allah sizlerden razı olsun” ifadelerini kullandı. Gazete sahibi Cemalettin Bilgin; “Mustafa abi ayaklarına sağlık  Allah razı olsun, sizlerin destekleri çok önemli sizleri gazetemizin okuyucusu olarak her zaman yanımızda görmekten onur duyuyoruz” sözlerine yer verdi.

Gümüş ve Bilgin  bir süre daha sohbet ettiler ve Gümüş gazeteden ayrıldı.