yesilniksar

11 AYLIK BEBEGE KIYDINIZ!.

11 aylık Mustafa bebeğe nasıl kıydınız?.

Bir ülkede DEMOKRASİ var diyerek hiçbir terör örgütünün siyasi uzantısı TBMM taşınmamalıdır, taşıyanlar suçludur.

Sahi 11 aylık Mustafa katledildi, daha önceki yıllarda yani PKK denen kahpe terör örgütü hangi çocukları katletmişti?, hatırlayan bilen varmı?.

11 aylık Mustafa bebeğe bugün kıyanlar ve onun annesi ile birlikte katledilmesini sağlayanlar, HDP yi TBMM ne taşıyanlar ve PKK terör örgütüne terör örgütü demeyenlerdir.

Güvenlik kuvvetleri dağda terörist arıyor, tamamda şehirde terör örgütüne yardım edenlere ellerini kollarını sallayarak geziyor, içimizden birileri gibi bizden daha rahat yaşıyorlar.

Bizler şimdi bu satırları yazarken, acaba bir gün terör örgütleri aleyhinde yazı yazdığımız için C. Savcılığına şikayet eden olur mu? veya C. Savcılığı gel bakalım bu yazıda hakaret varmış?” diyerek ifademi alır mı?, diye düşünmeden edemiyorum, ama yine de yazacağım, ne yapalım ya terör örgütünü destekleyenler hesap sorduruyor veya örgüt yandaşları bizlere kumpas kurdurup sıkıntıya sokmaya çalışıyor!, her ne ise bir kararda bu yazılarımızdan dolayı çıkar; “bu suçu işlemeye kararlı” der.

Bu ülkede taşlar henüz rayına oturmadı, gerçek vatanseverlerin, gerçekten vatana ve millete sahip çıkmak isteyenlerin devlete hakim olmasına bir hayli zaman var, o zamana kadar bizler mücadele yapacağız, inşallah sağlam karakterli vatan ve millet sevdalısı insanlar kadrolara geldiğinde yukarıdaki tereddütlerimi hiç düşünmeden yazılarımızı yazacağız.

“Önüm arkam söbe” dedik çıktık yola.

11 aylık Mustafa’mın katilleri nerede?, bombayı patlatanlar mutlaka dağlardadır, ama bombayı koyanlara yardım edenler, yataklık edenler şehirde bizlerin arasında dolaşıyor, aramızda dolaşanlara yardım edenler TBMM de Türk milletin kazançlarını alıp afiyetle keyf çatıyor ve aldıkları paralarla belki de dağdakilere bomba alıp gönderiyorlar!.

DEMOKRASİ imiş!, geç oradan geç, Demokrasi demek terör örgütlerine yardım yapmak değildir, Türk milletini ve devletini yıkıp parçalamak hakkı DEMOKRATİK bir hak değildir olamazda.

Demokrasi, insan haklarına saygılı olmaktır, devlet yönetimlerini seçimlerle ele almak, halkın hür iradesi ile seçimler kazanmaktır.

Demokrasi sözünün arkasına saklanarak bir milleti bölüp parçalamak asla Demokratik bir hak olarak görülemez.

Şu gerçekler artık netleşmelidir, Türkiye’miz kadar dünyanın hiçbir ülkesinde “Demokratik hak”  diye devletin yıkılmasına göz yumulmaz, artık Demokrasi sözlerinin arkasına saklanarak siyasetin yapılmayacağı bir Türkiye olmalıdır.

TBMM de her siyasi düşünceye sahip insanlar temsil edilmelidir, ama devleti ve milleti yıkıp parçalamak isteyen hiçbir siyasi oluşuma da göz yumulmamalı, taviz verilmemelidir.

Dün 11 aylık Mustafa bebeği katledenler, katledilmesine göz yumanlar, katliam karşısında ne dediler?, yine suskunlar!, yine Demokrasi sözcüklerinin arkasına sığınarak suskunlar.

1984 yılından itibaren bu ülkeyi kan gölüne çevirmeye çalışan PKK yı halen terör örgütü olarak görmeyenler, onlara özgürlük sloganları sözleri ile destek verenler artık suçlu ilan edilmelidir.

CHP bugün neyin kavgasını veriyor?, CHP genel başkanlığına Kılıçdaroğlumu otursun?, yoksa İncemi otursun? Kavgası, bu ülkeye yazık oluyor.

Türkiye Cumhuriyetinin kurucu partisi olduğunu iddia edenler, Türkiye Cumhuriyetini silahla, zorla yıkmaya çalışanlara nasıl destek verirler veya yıkmaya çalışanlara destek verip TBMM ne taşınmasına katkı sağlayıp göz yumarlar?.

Dün; genç bir anne ve kucağındaki 11 aylık bebeğini dün teröre kurban verildi.  Küresel güçlerin ve onların yerli işbirlikçilerinin değirmenine “Her evden HDP’ye 1 oy” isteyerek katkı sunanlar da, o masumların kanından sorumludur.

Ne kadar ağıtlar yakılsa, ne kadar kahpelik yaptıklarını yazmış olsak da 11 aylık Mustafa bebeği geri getiremeyeceğiz, ama millet olarak artık terör örgütlerine yardım ve yataklık yapanlara en şiddetli şekilde tepkimizi vermek zorundayız.

Haberin Yüreğim Yaktı Dağladı

Sel Oldu Gözümün Yaşı Çağladı

Ben Değil Bir Cihan Sana Ağladı Mustafa bebek.

Cihan ağlasa ne yazar, vatan nöbetinde olan asker babanın yüreğindeki kor ateş dağlamasını kim nasıl dindirecek?.

Mustafa bebeğin katledilmesinin hesabı mutlaka terör örgütlerini şu veya bu şekilde destekleyenler TBMM den atılana kadar dinmeyecektir.

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde, astsubay eşini ziyarete gittiği üs bölgesinden evine dönen Nurcan Karakaya’nın kullandığı otomobilin geçişi sırasında, PKK’lı teröristlerin önceden tuzakladığı el yapımı patlayıcı infilak etti. Patlamada, Nurcan Karakaya ve 11 aylık bebeği Mustafa Bedirhan Karakaya yaşamını yitirdi, işte haberlerin genel içeriği, bu sözler üzerine biraz daha bizler gibi insanlar feryat figan edecek, sonrası malum, herkes evine çekilip kapısını kapatacak ve vatan görevi başındaki baba yüreğine düşen KOR Ateşle ömür boyu yaşamaya çalışacak, olur ya görevi başında olduğu bir sırada teröristlerle karşılaştıkları sırada öldürülen teröristler olursa da, ona bu devletin kanunları hesap sorulmasını sağlayacak!…

Neden öldürdün?, neden ihtar etmedin?, neden havaya ateş açarak onun durmasını sağlamadın?.

Evet; ülkemizdeki Demokrasi böyle bir şey işte, teröristler istedikleri şekilde devletin Adliye Sarayına girip Cumhuriyet Savcımızı katlederken hesap soramaz, sorsa da teröristler susma hakkını kullanır, C. Savcısı veya hakimi oldu ya kendisini savunurken belindeki silahla kendisini savunurken teröristi öldürse veya yaralasa, bu kanunlarla hesap vermek zorunda kalacaktır!.

İstanbul Adliyesinde katledilen Cumhuriyet Savcımızı hatırlayan var mı?, dostları ve sevenleri dışında yoktur, peki bir  ay sonra 11 aylık Mustafa bebeği ve fedakar anneyi hatırlayan olacak mı?, sanmıyoruz.

Demokrasi adına katledenlere ve yardım edenlere göz yumulduğu müddetçe asla ve asla bu ülkede huzur olmayacaktır.

Demokrasi sözleri arkasına sığınarak “HDP ye her evden oy verilsin” sözlerini savunanlar halen TBMM de kalıyorsa ve konuşuyorsa bu ülkede 11 aylık Mustafaların katledilmesi devam edecektir, buda 11 aylık Mustafaya olan saygısızlığın en alası olacaktır.

Bu ülkede Adaletin sağlanması nasıl olur*, bu ülkede terör örgütleri nasıl yok edilir?, bu soruların cevaplarını yazmaya çalışacağız.

Günün Sözü: Namlular ADALET  için ölüm kusmalı.

 

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.