SEVGİ EVLERİNDE İFTARLAR AÇILDI



Niksar Sevgi Evleri Müdürlüğünce Şehit ve Gazi aileleri onuruna iftar yemeği tertip edildi.

07.08.2013 - 13:10   /   Okunma Sayısı: 1183

  

         Niksar Sevgi Evleri Müdürlüğünce Şehit ve Gazi aileleri onuruna iftar yemeği tertip edildi.

         Niksar Sevgi Evleri konferans salonunda verilen yemeğe Niksar Kaymakamı Dr. Yusuf Gökhan Yolcu, Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar, Niksar Devlet Hastanesi Yöneticisi ve Başhekimi Op. Dr. Ergin Er, İlçe Emniyet Müdürü Murat Mutlu, İlçe Müftüsü Ali Canbolat ile şehit ve gazi aileleri katıldı.

         Yenilen iftar yemeğinin ardından konuşma yapan Niksar Sevgi Evleri Müdürü Adnan Tanrıverdi, böyle bir ayda şehit ve gazi ailelerinin acılarını paylaştıklarını belirterek iftar yemeğine teşriflerinden dolayı kutladı.

         Niksar Kaymakamı Dr. Yusuf Gökhan Yolcu ise ülkemizin bölünmez bütünlüğünü şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesinde kazandığımızı belirterek herkesin yaklaşan ramazan bayramını kutladı.

         Program Niksar İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin ney dinletisiyle son buldu.


YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

  • NİKSAR BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR

    Niksar Belediyesi tarafından yapılan Sanayi Parke kaplama çalışmaları büyük bir özveri ile devam ediyor. S.S Keresteciler Toplu İş yeri yapı Kooperatifi tarafından Teşekkür ma...

  • EKMEK GRAMAJINA ZABITA DENETİMİ

    Son günlerde İlçemizde bulunan ekmek fırınlarının rekabet yapmaları sonucunda, hemşerilerimizin şikayetleri üzerine Belediye Zabıtası fırınlarda ekmek gramajının Türk Gıda ...

ANKET


Güncel Anket Bulunmamaktadır.

 

ÇOK OKUNANLAR