NİKSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI BELLİ OLDU.NİKSAR BELDE BELEDİYE BAŞKANLARI BELLİ OLDU.

29.01.2014 - 09:14   /   Okunma Sayısı: 4383

  

Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın başkanlığında Seçim İşleri Aday Tespit Üst Kurulu’nun yaptığı çalışmalar neticesinde bazı belde belediye başkan adayları kesinleşmiştir.

Niksar Belde Belediye Başkan adayları belli oldu.

Niksar AK Parti Gürçeşme Belediye Başkan adayı Halil Kunduz. Halil Kunduz halen Gürçeşme Belediye Başkanı. Başarılı 5 yıllık belediye başkanlığından sonra ikinci dönem belediye başkanlığı için AK Parti Halil Kunduz’u aday gösterdi.

Niksar Gökçeli beldesi Belediye Başkanı adayı Ayhan Öztürk.

Öztürk 5 yıllık Gökçeli Belde belediye başkanlığını başarılı bir şekilde yürütmüş ve Gökçeli belediyesinin kapanmaması için yoğun gayret sarf ederek beldesinin hayati bir sıkıntısını çözmüş oldu, Ayhan Öztürk 30 Mart 2014 mahalli seçimlerinde AK Parti  Gökçeli belde belediye başkanı olarak seçimlere girecek.

AK Parti Serenli belde belediye başkanı adayı Mustafa Kenç olarak resmi olmayan açıklamada ismi netleşen kişi. Mustafa Kenç Serenli seçimlerini MHP li belediye başkanı Nurettin Keleş’in elinden almaya çalışacak. Serenli beldesinde seçimi AK Partinin kazanması sürpriz olacaktır. Serenlide halen belde halkı tarafından sevilen bir belediye başkanı bulunuyor. Kenç’in seçim çalışmalarında hizmet odaklı mesajlar vererek seçim kazanması bekleniyor.

Niksar Yolkonak Beldesi belediye başkan adayı Musa Atasoy olarak  kesinleşmiş olarak görülüyor.

Niksar Yolkonak Kasabası belediye başkanı olan Musa Atasoy’un bu seçimi kolay kazanamayacağı tahmin ediliyor. Yolkonak beldesinde başarılı çalışmalar yaparak 5 yılını dolduran Atasoy 30 mart 2014 seçimlerini de kazanmak için yoğun gayret içinde olduğu görülüyor.

Yolkonak beldesinde belediye imkanları dışında hükümetin imkanlarını kullanarak hizmet yapan Atasoy bir dönem daha seçimleri kazanarak beldesine hizmet yapmayı hedefledi.

Belde belediye başkanları resmi olmamakla birlikte açıklanırken, Niksar merkez belediye başkan adayının açıklanmaması halk arasında ilgi ile takip edildiği ve adayın açıklanması için siyasilere baskı yapıldığı dikkat çekiyor.

Niksar Belediye Başkan adayı için pek çok isim gündemde yerini alırken isimleri çok telafuz edilen adaylar içinden bir kişinin isminin çıkacağı yine gelen bilgiler arasında.


YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  Yazan : kemal 05.02.2014 / 10:12
  yolkonakta kolay secım kazanamayacak demıssınızde bu kanıya nerden vardınız sorabılırmıyım yesıl nıksar gazetesı_? belediye ımkanları dışında demıssınız hangı beledıyenın kendı ımkanları varkı ztn_? hukumetten destek alarak hızmet yaptı diyerek ztn Belediye Başkanının basarısını kabul etmıssınız.Hukumetımız başarılı yonetıcılere destek oluyor.ordan almış burdan almıs hangı baskan kaynagı nerden alırsa alsın beldesine hızmet getırıyorsa basarılıdır.yolkonagın 5 sene oncekı halını bılenler birde sımdıkı halıne baksın.Ak parti beldeler ıcınde en başarılı beledıye başkanı yolkonaktadır.

  Yazan : Yılmaz Ates 30.01.2014 / 15:30
  Yorumlari ile şahsima destek vermeye calisan tum arkadaslara tesekkur ediyorum.Ama her şeyden once niksar diyelim ve saglikli yatirim ve projeler icin AK PARTi yi niksarla buluşturalım.Tum aday adayi arkadaslarima beni seven can dostlarimın cani gonuldek destek verecegini biliyorum.Sizleri, Niksar ı ve memleketimizi seviyoruz.

  Yazan : yılmazci 30.01.2014 / 08:50
  Niksar'lı yılmazcı'lar olarak Yılmaz Ateş'in cengaver birer neferiyiz.Akparti kendisini aday göstermez ise herkes nasıl Yılmaz'cı olduğumuzu görecek.Yılmaz başgan'a yar olmayan mhp'ye yar olsun.!

  Yazan : abuzittin 29.01.2014 / 20:19
  serenlide belde halkı tarafından sevildiğinide nerden çıkarıyosun cemalettin bey.serenlide mi yaşıyosun.ha doğru gerçi serenlide yaşamayan herkes tarafından seviliyor ne hikmetse.nurettin keleş ekran koruyucusu var herşeyi hoş gösteren. ama allahın izniyle serenliyi AKlayacağız.

  Yazan : abuzittin 29.01.2014 / 20:18
  serenlide belde halkı tarafından sevildiğinide nerden çıkarıyosun cemalettin bey.serenlide mi yaşıyosun.ha doğru gerçi serenlide yaşamayan herkes tarafından seviliyor ne hikmetse.nurettin keleş ekran koruyucusu var herşeyi hoş gösteren. ama allahın izniyle serenliyi AKlayacağız.

  Yazan : güneş harekatı 29.01.2014 / 18:38
  yılmazcılar diye bi grup çıktı piyasaya yılmaz ateş seçilmezse 100 oyla mhp ye gececeklermiş la siz sadece 100 oy alarakmı bu seçimde aday olsan başarılı olacaktınız ben bir mhp li olarak aman bize gelmeyin aman amna eksik kalın sizin gibi siyaset dili olmayan ahlak olmayanların mhp de yeri yok

  Yazan : şeref bey 29.01.2014 / 17:08
  hadi bakalım dilek hanım. ikinci yerel seçiminiz ve ilk seçimlerde hem ilçenizde hemde beldenizde kaybetmiştiniz. hatta adnan çiçek bey bunu size hatırlatmıştı. bu ikinci yerel seçiminiz ve beldenizde dediğinizi yaptırttınız ve ilçede de kendi adayınızı çıkartmaya çalışıyorsunuz ama unutmayın ikinci seçiminizde de hüsran yaşayacaksınız. ak parti seçmenine gönül verenlerine rağmen siyaset yapmanın bedeli muhakkak ödenecektir. fakat şunu da unutmanızı asla istemem, genel seçime de fazla kalmadı.

  Yazan : obama 29.01.2014 / 14:01
  Arkadaşlar 28.01.2014 saat 16_05 de Ak aparti genel merkezden aldığım sağlam kaynak bilgiler doğrultusunda Niksar adayımız Özdilek ÖZCAN bey şimdiden hayırlı olsun.Allah utandırmasın yolunu açık etsin.

  Yazan : kopyala 29.01.2014 / 13:44
  Çoğu zaman yaptığınız gibi Kopyala-yapıştır bir haber..Madem ana mesleğiniz gazetecilik , hiç olmaz ise kendi cümlelerinizi yazın! Akparti'nin websitesinden kopyalayıp kendi sayfanıza yapıştırmayın.Kendi cümlelerinizi kullanın! Tabii bu sözüm gerçekten gazeteci-yazar olana!

  Yazan : Akkurt 29.01.2014 / 13:43
  Bu Belde Başkanlarını belirlemede kesinlikle Halkın değil Ankara da oturan Hamfendinin istediği olmuştur.Hamfendiyi inşaallah 30 Martta Niksar a bekleriz.Sonuçları görmek için Ama Niksar a ve Beldelere yazık oluyor.

  Yazan : kAYA 29.01.2014 / 11:01
  Bu arada akp nin reklamını iyi yapmışsınız.

  Yazan : fideci 29.01.2014 / 10:26
  AK PARTİ ADAY AÇIKLAMADA ÇOK GEÇ KALDI DİLEK YÜKSELİN AKPARTİ YÖNETİM VE İLGENEL MECLİSİ ÜYELİGİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYINI BELİRLEMEDE HALKIN İSTEDİGİ ADAY DEYİLDE KENDİ TESPİT ETTİGİ ADAY ÜZERİNDE ISRAR ETMESİ AK PARTİYE OY KAYBETTİRECEKTİR BU HERKESİN BİLDİGİ BİR GERÇEK GENEL MERKEZİN ÇOK İYİ HESAP YAPMASILAZIM BU KONUDA İLÇE YÖNETİMİNİNDE ŞAPKASINI ÖNÜNE KOYMASILAZIM NİKSAR İÇİN İKTİDAR PARTİSİNİN ADAYINI DESTEKLEMEK LAZIM İLGENEL MECLİSİNDEDE OY GETİRECEK ADAYLARIN ÇALIŞKAN İNSANLARIN VİTRİNE KONMASILAZIM AK PARTİ AKRABA PARTİSİ DEYİLDİR TOPLUMUN HALKIN PARTİSİDİR DEMEK İSTEDİKLERİM APAÇIK DEYİLMİ

  Yazan : Yılmazcı 29.01.2014 / 09:17
  Akparti eğer Yılmaz Ateş'i aday göstermez ise en az 100 oyumuzu mhp'ye vereceğiz. Yılmaz Ateş'e bir yanlış yaparlarsa,akp'ye cezasını sandıkta vereceğiz. İnşallah Yılmaz Ateş aday olur