MİLLETVEKİLİ ÇAKIR AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ

MİLLETVEKİLİ ÇAKIR AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ AK Parti Grubu, grup yönetimi ile TBMM Başkanlık Divanı üyelerini belirledi...

CUMHURİYET HALK PARTİSİ'NİN 94. YILI KUTLANDI

CUMHURİYET HALK PARTİSİ'NİN 94. YILI KUTLANDI Cumhuriyet Halk Parti'si Niksar İlçe Başkanlığı'nda 94. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlandı. ..

BEYAZIT: ''GEÇMİŞİ OLMAYANIN GELECEĞİ DE OLAMAZ''

BEYAZIT: ''GEÇMİŞİ OLMAYANIN GELECEĞİ DE OLAMAZ'' Ak Parti Tokat Milletvekili ve Eski Vakıflar Genel Müdürü Av. Yusuf Beyazıt gezdiği bir müzede röportaj verdi...

AK PARTİ'DE YENİ DÖNEM BAŞLIYOR

AK PARTİ'DE YENİ DÖNEM BAŞLIYOR Niksar AK Parti Teşkilatı yenileniyor...

AK PARTİ’DE İL BAŞKANLARI TOPLANDI

AK PARTİ’DE İL BAŞKANLARI TOPLANDI AK Parti’nin 1 Kasım seçimlerinin ardından ilk Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı Ankara’da yapıldı...

CHP 94. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR

CHP 94. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR Cumhuriyet Halk Parti'si Türk Siyaset Tarihindeki 94. yılını kutluyor. ..

TOKAT MİLLETVEKİLLERİ TBMM KAYDINI YAPTIRDI

TOKAT MİLLETVEKİLLERİ TBMM KAYDINI YAPTIRDI Tokat Milletvekilleri, 12 Kasım günü Tokat Adliyesi’nde İl Seçim Kurulu’ndan Mazbatalarını almalarının sonrasında Ankara’ya giderek, TBMM’de Milletvek..

AK PARTİ'YE FETÖ'CULER Mİ HAKİM OLACAK?

AK PARTİ'YE FETÖ'CULER Mİ HAKİM OLACAK? Niksar Ak Parti İlçe Teşkilatı değişerek yeni bir yönetimle yoluna devam edecek.Tokat İl ve İlçe Teşkilatları için yönetim kurulu başkan adayları tesp..

AYDIN BOLAT: TÜRKİYE'NİN SEÇİMİ İSTİKRAR

AYDIN BOLAT: TÜRKİYE'NİN SEÇİMİ İSTİKRAR Seçim sonuçlarını kimse bilemedi. Sonuçlar tüm kamuoyu Araştırma Şirketlerini şaşırttı. Hepsi sürpriz sonuçlara şapka çıkarttı. Hiç biri derin millett..

MHP NİKSAR İLÇE BAŞKANI YILMAZ’DAN GÜNDEMİ SARSACAK AÇIKLAMA

MHP NİKSAR İLÇE BAŞKANI YILMAZ’DAN GÜNDEMİ SARSACAK AÇIKLAMA MHP İLÇE BAŞKANI DURSUN YILMAZ 16 NİSAN 2017 TARİHİNDE GERÇEKLEŞEN ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ İLE İLGİLİ GAZETEMİZE YAPTIĞI AÇIKLAMAYI AYNEN YAYINLIYORUZ...

DEVLET HERKESİN BABASIDIR

DEVLET HERKESİN BABASIDIR Tokat Milletvekili Prof. Dr. Celil Göçer, Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler ve Ak Parti Turhal İlçe Başkanı Abdullah Ay ile birlikte Turhal Engels..

BİLDİKLERİ YERE KADAR GİTSİNLER

BİLDİKLERİ YERE KADAR GİTSİNLER TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı AK Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt, Avusturya'nın silah ambargosunu ve Avrupa Parlamentosu'nun Türkiye ile..

GOÜ'DE YASAMA SEMİNERİ MODEL PARLAMENTO

GOÜ'DE YASAMA SEMİNERİ MODEL PARLAMENTO Gaziosmanpaşa Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde “Yasama Semineri: Model Parlamento” programı yapıldı. ..

CHP’NİN 93. KURULUŞ YILI KUTLU OLSUN…

CHP’NİN 93. KURULUŞ YILI KUTLU OLSUN… Cumhuriyet, karanlığın eşiğinden doğan, hırkası yırtık yüreği sağlam bir halkın eseridir...

MİLLETVEKİLLERİ TEŞEKKÜR TURUNDA

MİLLETVEKİLLERİ TEŞEKKÜR TURUNDA Tokat’da 1 Kasım seçimlerinde oyunu artırarak 3 olan vekil sayısını 4’e çıkaran AK Parti’de teşekkür ziyaretlerinde Zilelilerle buluştu...

BEYAZIT’IN YENİ GÖREVİ

BEYAZIT’IN  YENİ GÖREVİ AK Parti Tokat Milletvekili Avukat Yusuf Beyazıt yeni bir göreve seçildi. ..

HALK HİZMET EDEN ADAMI SEVİYOR

HALK HİZMET EDEN ADAMI SEVİYOR AK Parti Tokat Milletvekili Adayı Yusuf Beyazıt, seçim çalışmalarını sürdürüyor...

KADİM DURMAZ’IN BASIN AÇIKLAMASI. 09.06.2016

KADİM DURMAZ’IN BASIN AÇIKLAMASI. 09.06.2016 Aylardır ülkemizde yaşananlar, sokaklarda patlayan bombalar, annelerin gözyaşı, şehit verdiğimiz yiğitler yok olan hayatlar. ..

MİLLETVEKİLİ ADAYI BEYAZIT GENÇLERLE BULUŞTU

MİLLETVEKİLİ ADAYI BEYAZIT GENÇLERLE BULUŞTU Ak Parti Tokat Milletvekili Adayı Yusuf Beyazıt, Niksar Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Eraslan ile birlikte, Gençlik Kolları Başkanlığı'nca düzenlenen,..

65. HÜKÜMETTEN BİR BAKAN BEKLİYORUZ

65. HÜKÜMETTEN BİR BAKAN BEKLİYORUZ TOKAT AK PARTİ SEÇMENİ VE AK PARTİYE OY VERMEYEN İNSANLAR 65. HÜKÜMETİN KURUCUSU BİNALİ YILDIRIMDAN TOKAT’A BİR BAKAN BEKLİYOR...

ŞEKER FABRİKASININ MEZARINI KAZMAYALIM

ŞEKER FABRİKASININ MEZARINI KAZMAYALIM Kadim Durmaz: Tehlike kapımızda. Sigara fabrikasının akıbetine uğramaması için Şeker Fabrikası’na sahip çıkalım. Şeker Fabrikamızın mezarını kazmayalı..

AKŞENER KAHVALTI PROGRAMINDA BASIN MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

AKŞENER KAHVALTI PROGRAMINDA BASIN MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİ	Kahvaltı Programından Tokatlı Basın Mensuplarının yanı sıra Tokat Belediye başkan adayı ve Milletvekili adayı sayın Erkan İkikat, yine MHP Milletvekil..

MİLLETVEKİLİ ADAYI YUSUF BEYAZIT'A VEFA YEMEĞİ

MİLLETVEKİLİ ADAYI YUSUF BEYAZIT'A VEFA YEMEĞİ Eski Vakıflar Genel Müdürü ve Eski Vakıflar Bankası Yönetim Kurulu Başkanı şimdi ise Ak Parti Tokat Milletvekili Adayı Olan Yusuf Beyazıt'a Niksar'dak..

SAVUNMA SANAYİSİ KURULUŞLARINA TEKNİK GEZİ

SAVUNMA SANAYİSİ KURULUŞLARINA TEKNİK GEZİ Savunma Sanayi Müsteşarlığı koordinasyonunda Tokat Valiliği İl Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü Tokat-Turhal ve Zile Ticaret ve Sanayi Odaları işb..

ÖMER DÖNGELOĞLU'NDAN YUSUF BEYAZIT'A DESTEK

ÖMER DÖNGELOĞLU'NDAN YUSUF BEYAZIT'A DESTEK Ak Parti Tokat Milletvekili Adayları Zeyid Aslan ve Yusuf Beyazıt Niksar'da seçim çalışmalarına iştirak ederek, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Eraslan'..

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR